servicii-stokker-banner

Echipa

Credem ca munca in echipa asigura temeinicie si stim ca un mediu de lucru care sa le permita angajatilor nostri sa prospere profesional si personal este esential pentru succesul nostru.​

Suntem o echipa dinamica disponibila in orice moment sa raspunda solicitarilor dumneavoastra fiind mereu conectata la nevoile si cerintele pietei.

Valorile echipei Stokker:

  • Punctualitatea este esentiala in tot ce facem de zi cu zi, asadar punem mereu pe primul plan nevoile clientului la locul si timpul potrivit.
  • Siguranta este un alt atuu cu care ne mandrim, fapt demonstrat prin calitatea marfii livrata de noi si mai ales de numarul redus de daune.
  • Increderea castigata de catre clienti este zestrea noastra, iar dovada seriozitatii noastre sunt relatiile de durata pe care le-am construit, bazate pe respect si implicare.
echipa-attila-stokker

Attila Stokker

Administrator

Telefon: +40 731 51 51 51
E-mail: attila.stokker@stokker.ro
Limbi vorbite: Romana, Maghiara

echipa

Annamaria Poca

Manager Financiar

Telefon: 0732515155
E-mail: annamaria@stokker.ro
Limbi vorbite: Romana, Maghiara, Engleza

echipa-szilvia-moricz-sas

Szilvia Móricz-Sas

Manager Resurse Umane

E-mail: szilvia@stokker.ro
Limbi vorbite: Romana, Germana, Maghiara

echipa

Izabella Serfőző

Director comercial

Telefon: +40 733 50 30 70
E-mail: izabella@stokker.ro
Limbi vorbite: Romana, Maghiara

echipa-emanuel-hera

Emanuel Hera

Dispecer

Telefon: +40 720 515 152
E-mail: emanuel@stokker.ro
Limbi vorbite: Romana, Engleza

echipa

Andreea Ardelean

Dispecer

Telefon: +40 732 301 705
E-mail: andreea.ardelean@stokker.ro
Limbi vorbite: Romana, Engleza

echipa

Laura Caprarin

Dispecer

Telefon: +40 735 319 154
E-mail:laurac@stokker.ro
Limbi vorbite: Romana, Engleza, Italiana, Maghiara

echipa

Tamas Kovacs

COORDONATOR TRANSPORT

Telefon: +40 743 254 323
E-mail: tamas@stokker.ro
Limbi vorbite: Romana, Engleza, Maghiara

echipa-alexandru-purdi

Alexandru Purdi

COORDONATOR TRANSPORT

Telefon: +40 732 301 705
E-mail: alexandru@stokker.ro
Limbi vorbite: Romana, Engleza, Maghiara

echipa

Neli Pasca

Coordonator transport

Punct de lucru: Arad
Telefon: +40 735 319 154
E-mail: neli@stokker.ro

Melinda Toth

Melinda Toth

Decontator

Telefon: +40 744 303 314
E-mail: melinda@stokker.ro
Limbi vorbite: Romana, Maghiara

echipa

Manuela Vandici

Consilier Juridic

E-mail: manuela@stokker.ro
Limbi vorbite: Romana, Engleza

echipa-stefan-teger

Stefan Teger

Drive Manager

Telefon: 0744 303 314
E-mail: stefan@stokker.ro
Limbi vorbite: Romana, Maghiara